slider html
 
ABC Tarcza      PRO-SOFT
3 opinie
8.93/10
obsługa użytkownika
8.71/10
funkcjonalność
8.78/10
100%
osób poleca
SZCZEGÓŁY OCENY
ergonomia pracy:
9
import/eksport danych:
8
możliwości:
9.67
praca z dużymi projektami:
8.67
przyspieszenie, ułatwienie pracy:
8.67
raporty i ich przydatność:
8.67
rozwój programu w ciągu 1 roku:
7.67
stabilność pracy:
8
stosunek możliwości do ceny:
10
wydruk i publikacja:
8.67
GŁÓWNE CECHY
Projektowanie tarcz żelbetowych nośnych oraz stężajacych
Statyka,wymiarowanie z zarysowaniem wg PN-EN 1992-1-1:2008
Analiza dynamiki: częstości i postaci drgań własnych tarczy
Metoda Elementów Skończonych (MES), Import DXF
Modelowanie dodolnych tarcz z kształtowaniem otworów
Możliwość definiowania różnych grubości tarczy i materiałów
Definiowanie różnego rodz. podpór w tym na warstwie guntu
Możłiwość dowolnego def. bciążeń, Mapy z wynikami obliczeń
Moduł wymiarowania wg PN-B-03264:2002
Moduł Nieliniowy: analiza elementów podatnych na rozrywanie
Opinie o produkcie
Dodaj opinię
Edytuj opinię

Dzień dobry, Program godny polecenia. Praca z programem jest bardzo szybka, płynna i stabilna. Oprogramowanie pozwala na stworzenie dowolnego modelu obliczeniowego tarczy żelbetowej( kształt, otworowanie, sposób podparcia). Otrzymane wyniki pozwalają dokładnie określić niezbędną ilość zbrojenia zarówno wg PN jak i EN-PN oraz miejsca w których następuje przeciążenia tarczy. Wielopoziomowe przedstawienie wyników. Jedyny minus to przygotowanie wyników do wydruku.
Rafał Sz
2016-05-19
ocena: 8.8 / 10
Bardzo dobry program w przystępnej cenie. Tworzenie modelu obliczeniowego po "przyzwyczajeniu" się do specyficznego interfejsu staje się proste i intuicyjne. Otrzymane wyniki są jasno i czytelnie pokazane. Duża zaleta to nieograniczony wpływ na kształt siatki MES. Program godny polecenia.
Sławomir
2017-04-20
ocena: 9.47 / 10
Program ABC Tarcza funkcjonuje na polskim rynku projektowym od wielu lat. Jest to polski program w dosyć przystępnej cenie. Ma bardzo duże możliwości, ale ze względu na to, że jest rozwijany przez stosunkowo małą firmę zarówno interfejs jak i jego wygląd odbiegają od droższych programów. Program jest mimo to warty polecenia. Sposób projektowania jest dosyć intuicyjny, ale wymaga trochę wprawy i znajomości sposobów kształtowania siatek elementów skończonych.
Michał
2017-06-17
ocena: 8.07 / 10Copyright 2014 Opinie-cad.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zarządzanie serwisem | Zasoby | Wykonanie strony: Infocare

opinie o programach cad, komentarze cad, recenzje, program do projektowania, polecane programy do projektowania, jaki program wybrać, opinie użytkowników, dobre programy do projektowania, gdzie kupić program, jakiego programu warto się nauczyć, popularne programy dla budownictwa, polecene oprogramowanie, alternatywa cenowa dla drogich programów cad, oceny programów do projektowania: autocad, bricscad, zwcad, gstarcad, turbocad, m4cad, arcadia intellicad, magacad ...